Wczytywanie...
Komunikat*
  • Zmień rozmiar czcionki
  • Zmień Kontrast

07.05.2025 r. drużyna z naszej szkoły uczestniczyła w Eliminacjach do Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego w  Piłce Nożnej. W turnieju uczestniczyły 4 zespoły: SP Susiec, SP nr 2 Tomaszów Lubelski, SP Podhorce, SP Rachanie. Mecze rozgrywane były systemem ‘każdy z każdym”. W klasyfikacji końcowej wywalczyliśmy 4 punkty i zajęliśmy III miejsce w grupie po zwycięstwie 2:1 z SP Rachanie, remisie 1:1 z SP Podhorce i porażce 0:1 z SP nr 2 Tomaszów Lubelski.

Skład drużyny:

Karol Myszkowski kl. VI, Hubert Turczanik kl. VI, Jakub Herda kl. VII, Dawid Pardus kl. VII, Maciej Smolka kl. VII, Łukasz Trześniowski kl. VII, Marcin Bryk kl. VIII, Jakub Drążek kl. VIII, Szymon Hałasa kl. VIII, Bartosz Łasocha kl. VIII, Kacper Medak kl. VIII, Krystian Watrak kl. VIII.

Mariusz Fanfara

Data publikacji 2025-05-08