26 kwietnia w Parku im. Sylwestra Chęcińskiego odbył się XIII Jarmark Susiecki, organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Suścu oraz gminę Susiec. Impreza zgromadziła liczną publiczność. Przygotowano rożne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Uczniowie klas 1-3 pod opieką pań: Elżbiety Litkowiec, Ireny Skroban i Małgorzaty Muła, swoimi występami uświetnili lokalną imprezę. Indywidualnie piosenki zaśpiewały: Magdalena Stefaniak, Marianka Suska oraz Agata Lasota. Występy zastały nagrodzone gromkimi brawami.
Data publikacji 2026-04-30


























