Wczytywanie...
Komunikat*
  • Zmień rozmiar czcionki
  • Zmień Kontrast

27 marca Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę dla wszystkich uczniów naszej szkoły. W tym dniu należało tradycyjny szkolny plecak zastąpić czymś ciekawym. Wyzwanie podjęło 90 uczniów.

Zarząd SU, po burzliwej dyskusji, wybrał najciekawszy zamiennik plecaka.

Wygrał uczeń klasy 8 – Maciej Smolka,  który szkolne przybory przyniósł w otwieranej ławce.

Wszyscy uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni słodyczami.

Gratulujemy kreatywnych pomysłów i dziękujemy za zaangażowanie!

Data publikacji 2026-03-27