27 marca Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę dla wszystkich uczniów naszej szkoły. W tym dniu należało tradycyjny szkolny plecak zastąpić czymś ciekawym. Wyzwanie podjęło 90 uczniów.
Zarząd SU, po burzliwej dyskusji, wybrał najciekawszy zamiennik plecaka.
Wygrał uczeń klasy 8 – Maciej Smolka, który szkolne przybory przyniósł w otwieranej ławce.
Wszyscy uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni słodyczami.
Gratulujemy kreatywnych pomysłów i dziękujemy za zaangażowanie!
Data publikacji 2026-03-27













