Dnia 29 maja br. w Łaszczowie odbył się V Powiatowy Konkurs Czytelniczy ph. ,,Opowiem Ci o książce”, podczas którego uczniowie ustnie prezentowali wybraną przez siebie lekturę. Naszą szkołę reprezentowali miłośnicy czytania: Kacper Herda i Antoni Buczek z klasy 6 oraz Nikola Syta i Hanna Wójtowicz z klasy 7.
Dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły, a szczególne gratulacje kierujemy do Antoniego Buczka, który z wielkim zaangażowaniem zachęcał do przeczytania bestsellerowej serii książek Agnieszki Stelmaszyk ,,Kroniki Archeo” i zdobył III miejsce.
Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którym życzymy kolejnych sukcesów oraz niegasnącej pasji do czytania książek.
Opiekun: Barbary Jarczak
Data publikacji 2026-06-02







